Săptămâna trecută, reprezentanții Federației Române de Gimnastică Artistică, Gheorghe Predescu, director tehnic și Viorel Lătărețu, antrenor federal, au vizitat secția de gimnastică a clubului nostru. Aceștia s-au întâlnit cu domnul director, Felecan Ioan, cu antrenorii secţiei (Coman Gabriela, Hirean Cosmin) și cu Panțel Ludovic (administrator sala de gimnastică) pentru a discuta aspectele legate de secția de gimnastică care ar putea fi îmbunătățite. Prin această întâlnire, clubul nostru și-a declarat toată susținerea pentru această secție și pentru sportul de performanță.

Hirean Cosmin, Felecan Ioan, Coman Gabriela, Predescu Gheorghe, Lătărețu Viorel, Panțel Ludovic

https://csmcj.ro/wp-content/uploads/2021/03/DSC_1778-1024x683.jpghttps://csmcj.ro/wp-content/uploads/2021/03/DSC_1778-150x150.jpgCSMGIMNASTICĂ
Săptămâna trecută, reprezentanții Federației Române de Gimnastică Artistică, Gheorghe Predescu, director tehnic și Viorel Lătărețu, antrenor federal, au vizitat secția de gimnastică a clubului nostru. Aceștia s-au întâlnit cu domnul director, Felecan Ioan, cu antrenorii secţiei (Coman Gabriela, Hirean Cosmin) și cu Panțel Ludovic (administrator sala de gimnastică) pentru...